Сучасна мода диктує свої правила. На зміну жіночних суконь приходять брючні костюми. Вони міцно зайняли своє місце в жіночому гардеробі. Різновидів їх безліч — від вечірніх і урочистих до спортивних і нейтральних.
Вибираючи брючний костюм, важливо пам’ятати, до якого події і на який тип фігури він підбирається.
Існує маса достоїнств цього предмета одягу.
Це:
Говорячи про недоліки брючних костюмів, потрібно згадати те, що:
Брючний костюм жіночий вечірній — ідеальний і незвичайний варіант для урочистого випадку. Щоб правильно його підібрати, необхідно звернути увагу на кілька моментів.
Вечірній костюм краще вибирати з щільних тканин, які добре тримають свою форму. Важливий момент — щоб тканина не заламывалась і не м’ялася. Вихід у світ може затягнутися надовго, тому потрібно віддати перевагу «довгограючим» матеріалів. Це може бути костюмна тканина, щільний трикотаж або комбіноване полотно з вовною в складі.
Твідові костюми — тренд сезону. Натуральність тканин також важлива, синтетика і дешеві зразки видно неозброєним оком.
Вечірні вбрання, чи то сукню або брючний костюм, зобов’язані ідеально сидіти по фігурі, підкреслюючи достоїнства і максимально приховуючи недоліки. Худим і високим дівчатам легше впоратися з цим завданням. Їм важливо врахувати, що лінія плечей жакета повинна збігтися з їх власним рівнем плечей. Довжина штанів — не виявитися занадто короткою.
Надмірну худорлявість приховає не надто приталений піджак. Розміри в загальноприйнятих лінійках — 40-42 (XS), 42-44 (S), 44-46 (M). Жінкам з більш пишними формами потрібно подбати про те, щоб витягнути фігуру візуально вгору. Для цього штани підбирають із завищеною талією. Вони візуально подовжують ноги і приховають складки на животі.
Жакет не повинен бути коротким, добре, якщо він трохи прикриє стегна. Розмір костюма повинен підходити: неприпустимі перетягування і затискачі складок тіла. Розміри для таких жінок: 48-50 (L), 50-52 (XL), 52-54 (XXL).
Колірні рішення брючних костюмів різноманітні. На вечір прийнято вибирати темні або яскраві тони. Слід пам’ятати, що худим жінкам слід вибирати більш світлі кольори. А жінкам із зайвою вагою — більш темні, скрадывающие обсяги. Червоний колір буде елегантним вибором для тих, хто віддає перевагу яскраві акценти.
Такий образ точно не залишиться непоміченим, тому необхідно передбачити все до найдрібніших деталей: ідеальний макіяж, манікюр, зачіска, взуття.
Чорний колір — класика всіх часів. Він буде виграшно виглядати на всіх типах фігур. Але варто розуміти, що такий суворий спосіб не підійде для веселих свят. У цій ситуації можуть врятувати яскраві аксесуари або взуття. Вечірні костюми з яскравими візерунками виділять з натовпу однозначно.
Цей варіант добре підійде для креативних вечірок, де цінується почуття стилю і унікальності. Тваринний принт на вечірніх костюмах — модний тренд вже декількох сезонів поспіль.
Леопардовий костюм по фігурі виділить і підкреслить індивідуальність жінки на художній виставці або джаз-концерті. Пастельні тони (пудровий, бежевий, сірий, блакитний) підійдуть жінкам, які хочуть підкреслити свою м’якість і жіночність.
Брючний костюм жіночий (вечірній або повсякденний) можна прикрасити декором за умови того, що забарвлення і модель допускають це. Брошка на комірі піджака зробить акцент на шиї і декольте. Для строгих і темних костюмів краще вибрати лаконічну в золотому або срібному кольорі. Для яскравих і некласичних варіантів — масивні брошки з камінням та стразами.
Шийний хустку прикрасить костюм приглушених тонів.
Тим самим зробить його більш святковим. Способів зав’язати безліч: як краватки або просто накинути на шию. Ремінь на штанах — ще один модний тренд цього сезону. Це може бути як вузький класичний шкіряний ремінь в тон костюма, так і несподівано яскравий широкий ремінь з великою бляхою.
Слід розуміти, що такий акцент обов’язково приверне увагу до області талії і живота. Тому жінкам з проблемами в цій зоні рекомендується віддати перевагу іншому виду декору.
Брючний костюм повинен підходить по сезону. В теплі пори року можна віддати перевагу світлим або яскравим комплектів з шовкових струмуючих тканин. У холодні — більш щільним вечірнім варіантів з вовною у складі, кольори можуть змінюватись. Підібраний брючний костюм не по сезону буде кидатися в очі. Та і відчувати себе в ньому жінці комфортно не вдасться.
Збираючись на вечірку, необхідно подбати про те, щоб брючний костюм був доречний в контексті майбутнього заходу. Весілля передбачає присутність 2 центральних фігур на святі. Тому не варто вибирати вбрання, який буде змагатися з сукнею нареченої. Білосніжний класичний костюм не підійде. Одягатися в траурні монотонні кольору — також не доречно.
Буде здорово підібрати яскравий костюм, що підкреслює святковий настрій. Якщо належить відвідати день народження близької людини, можна вибрати спокійних тонів комплект і приділити час ошатної зачіски. Цей образ буде доброзичливим і в той же час актуальним.
Якщо вечірка присвячена власного свята (день народження, іменини), тоді варто подумати про більш насиченому образі: костюм з активним принтом і яскравими прикрасами виділить серед загальної юрби. Новий рік — привід вбратися у все найкраще. Брючний костюм з леліток — наймодніший тренд осені-зими минулого року.
Тут варто подумати про масивних аксесуарів: сережки, браслети, брошки. Образ доповнить вечірній макіяж з акцентом на очі.
Для любителів одягатися скромніше можна вибрати приталений костюм з люрексом або віддати перевагу незвичайним тканин: замші, перламутровому шовку.
Корпоративи або ділові вечері припускають якийсь дрес-код. Важливо не перестаратися з яскравими кричущими деталями. Елегантний костюм по фігурі стане відмінним вибором. Зібране волосся і оголена шия створять святковий образ. Вибирати жакети, підкреслюють високу груди, не варто, це може збентежити співробітників.
Виставки, театри, концерти — привід вигуляти свій ідеальний брючний костюм. Підключивши фантазію, можна створити самий несподіваний образ. Тут важливо пам’ятати лише про культурну складову цих місць: не доречно одягати викликають і вульгарні комплекти.
Брючний костюм жіночий, вечірній особливо, може бути витриманий в абсолютно різних стилях. Який саме вибрати — індивідуальна справа смаку кожної жінки.
Стиль бароко в брючних костюмах відрізняється своєю розкішшю і пишністю. Він був відкритий в епоху Людовика XIV.
Є кілька відмінних рис, властивих цьому напрямку:
Любителькам великої кількості прикрас, химерності і яскравих деталей слід звернути увагу на цей стиль.
Стиль Версаль відрізняється французької родзинкою і строгістю. Він добре вписується в діловий стиль штанів і жакетів.
Такий напрям поєднує в собі:
Діловим жінкам і бізнес-леді стиль Версаль доведеться по душі.
Стиль, що отримав своє розповсюдження в епоху Чарлі Чапліна, називається Гаврош. До нього відноситься дуже короткий піджак до талії з різними варіантами коміра і завужені брюки.
Стиль відрізняється хуліганськими деталями, які балансують на межі між чоловічим і жіночим образами:
Даний напрямок краще вибирати струнким дівчатам невеликого зросту з хлоп’ячою постаттю.
Ретро стиль повертає в минуле і нагадує, що було актуально в минулому столітті.
Його відмітні ознаки:
Костюми в цьому стилі підійдуть для любительок всього традиційного і класичного.
Стиль кежуал перекладається як повсякденний і недбалий. Брючні костюми даного напрямку — найбільш практичні і зручні. Вони створюються для активного способу життя, прогулянок і походів на роботу.
Яскраві ознаки цього стилю:
Кожна жінка в своєму гардеробі має має брючний костюм у стилі кежуал.
Це одна з базових складових жіночого гардероба. Поєднувати його можна з будь-якою практичною взуттям та аксесуарами.
Стиль набув популярності в XIX столітті і отримав назву від імені королеви Вікторії.
Напрямок відрізняється химерністю, багатошаровістю та великою кількістю різних прикрас (рюш, воланів). Дорожнеча і розкіш визначають основу стилю.
Відмітні особливості:
Вироби в цьому розкішному стилі підбираються для урочистого випадку. Безліч яскравих акцентів не допускає костюм до повсякденного носіння.
Брючний костюм жіночий (вечірній вимагає дрес-коду взуття) допускається поєднувати з безліччю аксесуарів, прикрас і предметів декору. Правильно підібрані акценти підкреслять смак і почуття стилю жінки.
Взуття вимагає підбору в залежності від стилю костюма. Класичні варіанти необхідно поєднувати з човниками на підборах. В літній час допускається надіти витончені босоніжки на тонкій танкетці без грубих деталей. У холодні пори року можна вибрати універсальні ботильйони з гострим носом у тон костюма.
Високі чоботи не будуть зручними і правильної взуттям: заломи на штанинах від них будуть виглядати неестетично.
Костюми в невимушеному стилі кежуал допускають поєднання з нейтральною взуттям. Це можуть бути босоніжки на високій танкетці або плоскій підошві влітку, і чоловічого стилю напівчеревики взимку. Лофери або балетки — зручний варіант для прогулянок. Тренд цього сезону — поєднання брючних костюмів зі спортивними кросівками.
Вони можуть бути як спокійних відтінків, так і яскравих забарвлень. Штанини при цьому буде доречно недбало підвернути, оголюючи частина ноги і акцентуючи увагу на взуття. Широкі штанини або штани «кльош» зобов’язані торкатися підлоги і не закривати повністю каблук. Це також модна новинка сезону осінь-зима. Взуття може привнести яскраві фарби в нудний образ офісного стилю.
Вибравши туфлі золотого або срібного відтінку до чорного класичного костюма, легко перетворити повсякденний одяг у святкове вбрання. Світле взуття до білого комплекту підкреслить жіночність і створить ніжний монохромний цибулю. Текстура обраної взуття (лак, комбінована шкіра, замша) також освіжить строгі костюми.
Модні аксесуари закінчать стильний образ. В першу чергу, це вірно обрана сумка. Класичні вечірні костюми припускають лаконічний клатч або сумку середніх розмірів строгого фасону. Костюми спорт-шику легко поєднуються з сумками-мішками або мініатюрними cross-body.
Важливо пам’ятати, що сумка може доповнювати образ, але не повинна перебирати всі увагу і бути занадто кричущим і химерною.
Прикраси — незамінний атрибут вечірнього вбрання. Це можуть бути маленькі коштовності: гвоздики-діаманти у вухах, невелике класичне кільце з каменем, браслет-ланцюжок, минималистичная підвіска. Вони підійдуть для ніжних і романтичних натур. Любительки яскравих акцентів оцінять масивні види бижутерий, які також вдало впишуться в образ.
Неприпустимі зайві атрибути, такі як кільце на кожен палець. Циганський стиль з брючними костюмами не поєднуємо. Головний убір є ще одним засобом у створенні закінченого вечірнього образу. Капелюх — класичний і універсальний варіант для брючних костюмів.
Широкі поля зроблять вигляд млосним, а вузькі — грайливим і кокетливим. Стиль Гаврош часто поєднують з кепі в чоловічому стилі. Якщо немає впевненості в сполучуваність предметів одягу, краще відмовитися від головного убору зовсім.
Зимовий час передбачає верхній одяг, але підібрати її до брючному вечірнього вбрання не так то просто. Адже піджак або жакет — об’ємні вироби, часто з активними і масивними рукавами. Необхідно подбати про те, щоб образ не був обтяжать і виглядав максимально органічно і акуратно. Широке пальто з розкльошеними рукавами ідеально підійде до класики.
Шуба може бути обрана з урахуванням того, що вона не буде занадто тісною і обтягуючого. Хороший варіант для осені — пончо, що містять в собі жакет і в той же час зігріє своїми складками. Тренд цього сезону — коротка куртка вільного крою, одягнена на подовжений піджак. При цьому краї його визирають за межами верхнього одягу.
Поєднувати непоєднуване — сьогодні модно і стильно. Багатошаровість — найкраще рішення для брючного костюма. Одягнути кілька типів жакетів або піджаків, що відрізняються по текстурі, зможе найсміливіша модниця.
Світові дизайнери включають брючні костюми в кожну свою колекцію незалежно від сезону. Модні покази і презентації не обходяться без цього вже незамінного комплекту одягу.
У таблиці наведено топ 5 найбільш відомих брендів 2019 року:
Назва бренду | Стиль | Особливості |
Escada | Класика | Чітка лінія плечей і талії. Класичні форми, брюки зі стрілками |
Antonio Berardi | Business-стиль, змішання стилів | Укорочена довжина штанів, яскраві принти, брюки-кюлоти, багатошарові компоненти |
Nina Ricci | Модерн, кежуал | Завищені талії, брюки-галіфе, акценти на комір, приталені жакети з масивними гудзиками |
Leonard Paris | Кежуал, ретро, класика | Широкі штани, штани «кльош», заправлені сорочки, чіткі межі жакетів і піджаків |
Victoria Beckham | Піжамний стиль | Яскраві кольори, легкі хвилясті тканини (шовк, атлас). Активні принти (квіточка, гусяча лапка, клітина) |
Вибираючи вечірній жіночий костюм, необхідно подбати про те, щоб піджак і штани ідеально сиділи на конкретному типі фігури. Якщо комплект буде оголювати недоліки статури, не модний бренд, ні дорога ціна костюма не врятують ситуацію. Почуття власного стилю, іноді набагато важливіше модних тенденцій.